O nas

onas cover 1

Poznaj SMP Invest

cert

SMP Invest to stabilna grupa deweloperska specjalizująca się w realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy. Nasz zespół składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej, którzy mają za sobą kilkanaście ukończonych inwestycji wielorodzinnych w poprzedniej 20-letniej działalności. Nasza firma jest również generalnym wykonawcą robót naszych inwestycji, dzięki czemu możemy lepiej nadzorować proces budowlany.

Przy projektowaniu budynku staramy się, aby budowane przez nas mieszkania były wygodne i funkcjonalne. Stawiamy przede wszystkim na budowę małych i średnich mieszkań. Do budowy używamy najlepszych materiałów renomowanych producentów.

Starannie dobieramy lokalizację swoich inwestycji. Zawsze bierzemy pod uwagę takie aspekty jak dobra komunikacja, bliskość i sprawny dojazd do centrum. W naszych lokalizacjach ważna jest również odległość do szkół, przedszkoli i żłobków, zdając sobie sprawę, jakie to jest ważne dla młodych rodziców.

Jesteśmy elastyczni, otwarci, pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu, przeprowadzając ich przez cały proces zakupu.
Współpracujemy z rzetelnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą naszym klientom wybrać najkorzystniejszą opcję kredytu.

Nowa inwestycja »

Zrealizowane inwestycje

Skontaktuj się z nami

icoPhone

tel. 577-322-737

icoMail

biuro@smpinvest.pl

icoMap

Biuro Sprzedaży:
Białostocka 59 lok 1